O nas

9 lat dowiadczenia

Jesteśmy jedną z największych firm szkoleniowych na polskim rynku stomatologicznym. Przez 10 lat naszej działalności zorganizowaliśmy ponad 500 kursów i konferencji oraz przeszkoliliśmy ponad 5500 osób. I te liczby cały czas rosną!

  • Stawiamy na praktykę - a nie tylko suchą, akademicką teorię
  • Szkolimy na najwyższym możliwym poziomie - zarówno pod względem doboru składu wykładowców jak i zapewnianiu naszym kursantom wysokiej jakości sprzętu i materiałów
  • Pracujemy tylko z najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach
  • Na naszych szkoleniach nic nie sprzedajemy
  • Jesteśmy obiektywni i przekazujemy uniwersalną wiedzę

Celem każdego naszego szkolenia jest jedno - nauczenie Cię konkretnych, praktycznych umiejętności. Zawsze staramy się, by droga z punktu A, w którym obecnie jesteś, do punktu B, w którym chcesz być, była dla Ciebie jak najprostsza i jak najkrótsza.

Dlatego nasze kursy nie są Wikipedią, na której możesz znaleźć wiele cennych - ale jednocześnie zacierających jasny obraz sytuacji, informacji. Nasze szkolenia to raczej pigułka czy esencja najważniejszych wiadomości z danego tematu, którą bez straty czasu będziesz mógł wprowadzić bezpiecznie do swojej codziennej praktyki.

Ujmując to obrazowo - najkrótsza i najbezpieczniejsza droga z punktu A (gdzie nie wykonujesz jeszcze danej procedury czy zabiegu) do punktu B (gdzie zaczynasz ją wykonywać).

Pracujemy z pasją

Nasz zespół tworzą młode osoby, które zawsze starają się dawać z siebie 110%. Naszym priorytetem jest to, by oprócz dużej dawki praktycznej wiedzy, szkoleniom towarzyszyła jak najlepsza atmosfera.

Przez 10 lat naszej działalności zdążyliśmy poznać oczekiwania i potrzeby naszych kursantów. One zawsze są dla nas na pierwszym miejscu, dlatego cały czas wychodzimy im naprzeciw i staramy się zmieniać na lepsze.​

Maksimum praktyki, minimum teorii oraz wysoki poziom kształcenia – tym charakteryzują się organizowane przez nas szkolenia stomatologiczne. Szkolenia stomatologiczne prowadzone są przez doświadczonych lekarzy, którzy dzielą się z uczestnikami przede wszystkim praktyczną wiedzą.

Dbamy o to, aby nasze szkolenia stomatologiczne dostarczały uczestnikom umiejętności, które pozwolą im leczyć skutecznie zarówno podstawowe, jak i najbardziej skomplikowane przypadki. Nasze szkolenia stomatologiczne prowadzimy w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań oraz Gdańsk.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Tomasz ZiembińskiEvent Manager+48 512 936 661tomasz@dentalday.pl
Tomasz Ziembiński
Przejdź do innych kontaktów
Znajdziesz nas na: